Gentleman

Vitajte na stránke Gentscode.sk, ktorej účelom je približovať a prehlbovať čitateľom vedomosti týkajúce sa elegantnej pánskej módy, chytľavej nie len na pohľad oka, ale taktiež mimoriadne dôležitej pre každého jedného úspešného moderného muža.

Určite Vám je všetkým známe príslovie ,,Šaty robia človeka” – toto tvrdenie je však pravdivé len do istej miery. Dnes už nestačí len  ako gentleman vyzerať. Omnoho dôležitejšie je vedieť ako sa gentleman má správať, čo je bohužiaľ v dnešnej dobe veľmi výnimočný jav.

gentlemanPráve preto Gentscode.sk chce čitateľom vytvoriť celkový obraz moderného gentlemana s klasickými koreňmi obohetenými o históriu. Na základe toho sme si vybrali ako nosné témy nie len obleky, doplnky či topánky, ale taktiež sa chceme do hĺbky venovať etikete a bontonu v spoločnosti všeobecne a taktiež počas konkrétnych spoločenských udalostí, kde sa očakáva konkrétny typ správania.

Jednotlivé kategórie budú dopĺňané aj najrôznejšími témami na lifestyle úspešného gentlemana od najkrajších svetových destinácií po najrôznejšie návody do bežného života. Tématický kruh uzatvárajú články ohľadne biznisu, aby ste u nás mohli vždy načerpať inšpiráciu čí nový drive na Vašej vlastnej ceste za úspechom.

Budeme veľmi radi, ak sa prihlásite na náš mailing list, aby Vám nikdy neušiel nový článok na jednu z Vašich obľúbených tém. Prajeme Vám príjemné čítanie, veľa nových vedomostí a s tým spojených aj mnoho zážitkov.

Váš Kódex Gentlemana – gentscode.sk

Suits

 

O zakladateľovi

 Martin Dufinec

Volám sa Martin Dufinec,

po skončení štúdia na vysokej škole som sa začal naplno venovať podnikaniu, s ktorým som sa pohrával už počas mojich štúdií manažmentu a práva.

Vždy som mal pocit, že 9 – 17 worktime nie je pre mňa a najlepšie sa  cítim keď som pánom svojho času ja sám. Pánska elegantná móda sa mi začala dostávať do pozornosti koncom strednej školy a odvtedy patrí medzi moje obľúbené témy.

Som presvedčený, že dobrými spôsobmi, sebavedomým vystupovaním a skvelým oblekom máte dvere otvorené úplne všade. Prostredníctvom Kódexu Gentlemana – gentscode.sk sa chcem podeliť s čitateľmi o všetkom, čo som sa za tie roky naučil a to najmä na tému oblekov, doplnkov a gentlemanskej etikety.

Čas od času mám samozrejme tiež chuť podeliť sa o svoje podnikateľké skúsenosti a odovzdať ich hlavne mladšej generácii.

Mimo iného veľmi rád čítam biznis knihy, ezoteriku či psychológiu a neustále sa snažím vzdelávať aj v oblasti online marketingu.

Som fanúšik Apple produktov, dobrej hudby a absolútne najviac milujem yachting.

Verím, že svoj čas budete na stránkach gentscode.sk tráviť radi, a že čas tu stávený bude pre Vás vždy prínosom.


x